PostHeaderIcon Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.

Przez cały miesiąc luty w naszej szkole były realizowane różne przedsięwzięcia związane z Dniem Bezpiecznego Internetu. Propagowaliśmy działania na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz nagłośniliśmy tematykę dotyczącą bezpieczeństwa online. W ramach DBI w naszej szkole został przeprowadzony konkurs plastyczny  i konkurs na wiersz dotyczący bezpieczeństwa w sieci i cyberprzemocy, konkurs na aplikację w  LearningApps, Voki, ClassTools oraz  zajęcia edukacyjne dla uczniów szkoły podstawowej o tematyce cyberprzemocy i bezpiecznym poruszaniu się w Internecie. Ponadto gazetki ścienne w salach promowały witryny internetowe  poświęcone problematyce bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci oraz  zawierały informacje o cyberprzemocy. Uczniowie rozwiązywali krzyżówki, quizy, układali rozsypanki wyrazowe oraz puzzle.

 

Wybrane aplikacje wykonane w Voki przez uczniów klasy Vc:

Karina  (zobacz)

Emil (zobacz)

Jasiek (zobacz)

Wybrane aplikacje wykonane w Learning Apps przez uczniów klasy Vc:

Weronika (zobacz)

Paulina (zobacz)

Marta (zobacz)

Gra o Netykiecie - (Hania S. kl 5c)

Netykieta na 2 strony (zobacz)

Netykieta na 6 pytań (zobacz)

Uczniowie wyróżnieni w Konkursie Plastycznym

kl. 2b: Natalia Rządkiewicz, Ola Łyszcz, Amelka Krawczyk, Ala Tarczyńska.

kl. 3a: Karolina Witkowska, Jowita Szatraj, Weronika Popis, Kacper Cynarski, Damian Byczek, Krzysztof Jeżyna.

kl. 4a: Zosia Zasada, Amelia Goliszek, Martynka Jakubczyk, Jaś Głupczyński, Julia Rybak.

kl. 6a: Ola Szewczyk.

Wyróżnienie dla Karola Dybalskiego kl. 6c za wykonanie prezentacji multimedialnej

Wyróżnienie dla Patryka Rojka kl. 1a za wiersz na temat bezpiecznego Internetu.

Wśród niżej zamieszczonych zdjęć, znajdują się wyróżnione prace.

images/dbi2.jpgimages/dbi3.jpgimages/dbi4.jpgimages/dbi5.jpgimages/dbi6.jpgimages/dbi8.jpgimages/dbi9.jpgimages/dbi10.jpgimages/dbi11.jpgimages/dbi12.jpgimages/dbi13.jpgimages/dbi14.jpgimages/dbi15.jpgimages/dbi1.jpgimages/gaz1.jpgimages/gaz4.jpgimages/gaz5.jpgimages/gaz6.jpgimages/gaz8.jpgimages/gaz9.jpgimages/gaz10.jpgimages/gaz11.jpgimages/gaz12.jpgimages/gaz13.jpgimages/gaz14.jpgimages/gaz15.jpgimages/gaz16.jpgimages/gaz17.jpgimages/gaz18.jpgimages/gaz19.jpgimages/gaz20.jpg

 

BEZPIECZEŃSTWO
BIP

Dzieci uczą rodziców w domu!

Ogłoszenia!

Dodatkowe dni wolne (zobacz)

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych (zobacz)

Stałe dyżury konsultacji rodziców z nauczycielami w Roku Szkolnym 2019-2020 (zobacz)

Podaruj książkę bibliotece (zobacz)

My dbamy o zwierzęta przez cały rok!! (zobacz)

 

 

Zapisy do klasy I

 

P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5