PostHeaderIcon „ Ślubuję uroczyście…”

 

W dniu 15 października 2020 roku w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość- Ślubowanie uczniów klas pierwszych. O godz. 9.35 w sali gimnastycznej przy dźwiękach muzyki wkroczyły w pełnej gali klasy: 1 a i 1 b wraz z wychowawcami: panią Danutą Grzęda i panią Jolantą Murat. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły oraz wybranej grupy uczniów zaprezentowali program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać przyjęci do grona uczniów naszej szkoły.

 

Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania pierwszoklasistów, a wychowawcy wręczyli im pamiątkowe dyplomy. Aby ten dzień na długo pozostał w naszej pamięci wykonano pamiątkowe zdjęcia. Dopełnieniem uroczystości był wspólny, słodki poczęstunek w klasie, o który zadbali rodzice. Był to dzień szczególny dla nas wszystkich, pełen emocji. Ze względu na zaistniałą sytuację związaną z pandemią i obowiązującymi obostrzeniami w uroczystości nie mogli wziąć udziału rodzice.

Pamiętajmy jednak, że nasze zdrowie i bezpieczeństwo w obecnej sytuacji jest dla nas sprawą priorytetową.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!

Dziękujemy Rodzicom za aktywne włączenie się w organizację tej uroczystości, za przygotowanie upominków dla uczniów oraz słodkiego poczęstunku.

 

images/ślu1.jpgimages/ślu2.jpgimages/ślu3.jpgimages/ślu4.jpgimages/ślu5.jpgimages/ślu6.jpgimages/ślu7.jpgimages/ślu8.jpgimages/ślu9.jpg

 

 

 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO
BIP

Dzieci uczą rodziców w domu!

Ogłoszenia!

Jadłospis 19.10-23.10.2020 (zobacz)

Ogłoszenie obiadowe (zobacz)

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (zobacz)

 

W roku szkolnym 2020/2021 konsultacje nauczycieli i wychowawców z rodzicami odbywają się poprzez dziennik elektroniczny bądź za pomocą innych metod wykorzystywanych w komunikacji na odległość. Dopuszcza się kontakt osobisty tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

Zapisy do klasy I

 

P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1