PostHeaderIcon Wyjątkowy konkurs plastyczny, do którego zapraszają dziennikarze i policjanci

Drodzy Uczniowie klas I – VI

Zapraszamy Was do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Puławach wraz z redakcją tygodnika Wspólnota Puławska pt.,,Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii". Waszym zadaniem jest wykonanie projektu okładki tygodnika Wspólnota Puławska, która przedstawiać będzie działania, jakie podejmują służby mundurowe i prasowe podczas obowiązującego stanu epidemii.

„Konkurs plastyczny zatytułowany „Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii” skierowany jest do uczniów klas I – VI szkół podstawowych z powiatu puławskiego. Zapraszając dzieci do udziału, chcemy zachęcić ich do aktywności i rozwijania swoich talentów oraz przedstawić pracę służb podczas walki pidemią koronawirusa. Praca, wykonana dowolną techniką, w formacie A3 lub A4 ma stanowić projekt okładki tygodnika Wspólnota Puławska. Liczymy na kreatywność i szalone pomysły.

Sfotografowaną pracę należy przesłać mailem na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 28 maja br. podając jednocześnie imię i nazwisko autora, wiek, adres zamieszkania, nazwę szkoły, której dziecko jest uczniem, tytuł pracy oraz numer telefonu do opiekunów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 2 czerwca br.

Komisja Konkursowa, pod przewodnictwem Komendanta Powiatowego Policji w Puławach podinsp. Rafała Skoczylasa wybierze najlepsze prace przygotowane przez uczniów w dwóch kategoriach wiekowych – I kategoria klasy I-III oraz II kategoria klasy IV – VI. Regulamin przewiduje także możliwość dodatkowego wyróżnienia dwóch osób, po jednej z każdej kategorii wiekowej”.

Zachęcamy do udziału, nagrody czekają !

źródło - http://pulawy.lubelska.policja.gov.pl/l

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie oraz na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Puławach:

Konkurs organizowany z okazji Święta Konstytucji 3 Maja (zobacz)

Konkurs "Rok 2020 to Rok Świętego Jana Pawła II" (zobacz)

Czytamy razem (zobacz) karta zgłoszenia (zobacz)

Konkurs na recenzję (zobacz)