PostHeaderIcon Komunikat dla rodziców

Szanowni Państwo,

W związku z najnowszymi decyzjami jakie usłyszeliśmy w dniu 13 maja br. z ust Premiera Rządu i Ministra Edukacji Narodowej dotyczących  odmrażania funkcjonowania szkół i przedszkoli przedstawiamy Państwu harmonogram działań jakie szkoła podejmie.

Otwarcie wybranych oddziałów:

· od 20 maja 2020 r. – zorganizujemy zajęcia opiekuńcze dla oddziału przedszkolnego.

· od 25 maja 2020 r. – zorganizujemy wyłącznie zajęcia opiekuńcze dla dzieci z klas I – III, których rodzice wcześniej to zadeklarują.

Indywidualna obecność uczniów w szkole:

· od 25 maja 2020 r. – w szkole umożliwimy indywidualne odbywanie się zajęć rewalidacyjnych.

· od 25 maja 2020 r. – umożliwimy uczniom indywidualne konsultacje z nauczycielami ósmoklasistów.

· od 1 czerwca 2020 r. –  w szkole będą mogły odbywać się indywidualne konsultacje z nauczycielami dla zainteresowanych uczniów z pozostałych klas

Niezależnie od podanych powyżej terminów szkoła nadal będzie prowadziła szkolenie na odległość zdając sobie sprawę z trudności, na które zarówno Państwo, uczniowie jak i nauczyciele natrafiają. Prawdopodobnie klasyfikacja roczna zostanie przeprowadzona w sposób zdalny, a więc i ściśle związane z tym faktem spotkania z rodzicami. Zaplanowane one zostały na 18 i 19 maja 2020 r. Szczegóły dotyczące formy i daty spotkania zostaną Państwu przekazana przez wychowawców poszczególnych klas.

Ze swojej strony pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom za organizację opieki nad swoimi dziećmi w domu. Jeżeli macie Państwo dalej taką możliwość to mogą z niej Państwo nadal korzystać.

Z życzeniami zdrowia

Edyta Białota – Chaber

Konkurs organizowany z okazji Święta Konstytucji 3 Maja (zobacz)

Konkurs "Rok 2020 to Rok Świętego Jana Pawła II" (zobacz)