PostHeaderIcon Szansonada 2019

W czwartek 14 listopada 2019r.  w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D.Kniaźnina odbyła się kolejna edycja konkursu piosenki anglojęzycznej "Szansonada". Konkurs Piosenki Angielskiej Szansonada 2019, którego głównym celem jest promowanie nauki języków obcych oraz prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów z województwa lubelskiego, został zorganizowany po raz dziesiąty przez ZSO Nr 2 im. F.D. Kniaźnina w Puławach oraz Powiatowe Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Puławach.

W tym roku  przegląd po raz kolejny został objęty honorowym patronatem przez władze całego regionu: Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatowego w Puławach oraz Prezydenta Miasta Puławy. Po uroczystym otwarciu imprezy, rozpoczęła się część konkursowa. Ponad 60 uczestników walczyło o laur zwycięstwa w trzech kategoriach wiekowych: klasy 4-6 szkół podstawowych, klasy 7-8 szkół podstawowych i szkoły ponadpodstawowe. Młodych artystów  dopingowała widownia składająca się z uczniów ZSO nr 2 w Puławach, opiekunów i rodziców wokalistów. Na młodzież, która przybyła na konkurs z całego województwa lubelskiego czekały pamiątkowe dyplomy uczestnictwa, gadżety konkursowe oraz słodka niespodzianka

Po zakończeniu przesłuchań w każdej kategorii wiekowej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród, ufundowanych przez sponsorów: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina w Puławach – głównego organizatora, sponsora i pomysłodawcę  konkursu, Powiatowe Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Puławach, Szkołę Językową ABC School of English, Wydawnictwo Oxford, Grupę Deweloperską “MAK DOM” sp. z o.o. – wykonawcę osiedla “Słoneczne Piaski 2”, Sklep Komputerowy „Net Com” oraz Agencję Reklamową Multimedia.

W gronie nagrodzonych osób znalazła się uczennica naszej szkoły z  klasy 6c - Magdalena Nowak, która wyśpiewała wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

images/szanmag1.jpg

Jadłospis 02.12-06.12.2019 (zobacz)

Substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji (zobacz)