PostHeaderIcon XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

W ten weekend podczas XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży puławianka Maja Kraska zawodniczka klubu ULKS Andros Puławy została Mistrzynią Polski w Taekwondo Olimpijskim kategoria junior młodszy do 29kg. Walkę półfinałową Maja wygrała z dużą przewagą punktową 33:16. W finale w pierwszej rundzie doznała kontuzji kolana, mimo to walczyła zwiększając przewagę wygrywając wynikiem 13:8.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Konkurs "Ekologiczne Miasto Przyszłości"

 

Nasza szkoła bierze udział w konkursie "Ekologiczne Miasto Przyszłości” organizowanym przez sklep Leroy Merlin w Puławach. Zachęcamy do oddawania głosów na pracę wykonaną w Szkole Podstawowej nr 2.

Głosować można w dniach: 20.10 – 04.11.2020 roku podczas robienia zakupów w sklepie Leroy Merlin w Puławach przy ul. Dęblińskiej 20.

Po podejściu do kasy należy zgłosić chęć udziału w głosowaniu. Na otrzymanej karcie wpisujemy wybrany numer - nasza praca ma numer 9.

 

Pamiętajmy - każdy paragon to jedna karta do głosowania. Warto poprosić kasjera o wystawienie kilku paragonów, oddzielnie na każdą, nawet najdrobniejszą zakupioną rzecz.

 

Bardzo prosimy o Państwa głosy.

Serdecznie dziękujemy!

images/ekomi1.jpgimages/ekomi2.jpgimages/ekomi3.jpgimages/ekomi4.jpg

 

 

 

PostHeaderIcon „Śpiewajmy Ojcu Świętemu”

 

W niedzielę 11 października poznaliśmy laureatów Przeglądu Piosenki i Pieśni Religijnej „Śpiewajmy Ojcu Świętemu” pod hasłem "Totus Tuus" organizowanego w naszym mieście z okazji Dnia Papieskiego przez Stowarzyszenie Rodzina.

Tegoroczny konkurs z powodu pandemii miał zupełnie inną formułę, ponieważ każdy uczestnik musiał przygotowany utwór nagrać i przesłać do oceny jurorskiej.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów XII. Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej „Śpiewajmy Ojcu Świętemu” znalazły się solistki zespołu Music Club 2: WERONIKA CEMPEL zdobywczyni DRUGIEGO miejsca w kat. klas IV-VIII oraz MAGDALENA NOWAK, która zdobyła WYRÓŻNIENIE w tej samej kategorii wiekowej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej…

 

PostHeaderIcon „ Ślubuję uroczyście…”

 

W dniu 15 października 2020 roku w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość- Ślubowanie uczniów klas pierwszych. O godz. 9.35 w sali gimnastycznej przy dźwiękach muzyki wkroczyły w pełnej gali klasy: 1 a i 1 b wraz z wychowawcami: panią Danutą Grzęda i panią Jolantą Murat. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły oraz wybranej grupy uczniów zaprezentowali program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać przyjęci do grona uczniów naszej szkoły.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Próbny alarm przeciwpożarowy 2020

15 października 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Puławach przeprowadzone zostały praktyczne ćwiczenia ewakuacji w przypadku zagrożenia pożarowego. Wszyscy uczniowie pod opieką nauczycieli oraz pracownicy szkoły opuścili budynek i udali się na wyznaczone miejsce.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO
BIP

Dzieci uczą rodziców w domu!

Ogłoszenia!

Jadłospis 19.10-23.10.2020 (zobacz)

Ogłoszenie obiadowe (zobacz)

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (zobacz)

 

W roku szkolnym 2020/2021 konsultacje nauczycieli i wychowawców z rodzicami odbywają się poprzez dziennik elektroniczny bądź za pomocą innych metod wykorzystywanych w komunikacji na odległość. Dopuszcza się kontakt osobisty tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

Zapisy do klasy I

 

P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1