PostHeaderIcon Relacja z wizyty Mikołaja w klasie 0 „ A”

Dzień 6 grudnia był niezwykły i bardzo emocjonujący dla przedszkolaków ze Szkoły  Podstawowej nr 2. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na przybycie Mikołaja . Nawet postaraliśmy się o czapki w kolorze czerwonym, żeby tylko do nas przyszedł.

Czy na pewno odwiedzi naszą zerówkę? Nie zawsze byliśmy  grzeczni? Staraliśmy się, ale czasami nam nie wychodziło. A może nie starczy mu dla nas czasu, przecież jest dużo dzieci. Może jednak da nam jeszcze jedną szansę i przyjdzie do nas. - tak właśnie twierdziły przedszkolaki.

Więcej…

 

PostHeaderIcon NIEZWYKŁE SPOTKANIE

4 grudnia uczniowie z klas 0 – 3 naszej szkoły gościli p. Marcina Żyłę z Centrum Szkolenia Inżynieryjno – Lotniczego w Dęblinie, który w bardzo ciekawy sposób opowiedział o pracy żołnierza. Podczas spotkania dzieci miały możliwość zobaczyć co zawiera ekwipunek wojskowy. Niektórzy uczestnicy spotkania dobrowolnie posłużyli jako modele podczas pokazu profesjonalnego kamuflażu.

Więcej…

 

PostHeaderIcon "Jarzębinka..." - poetycka i muzyczna

"W jesienne słoty, jedni tworzą artystyczne dzieła z feerią barw,

drudzy wtapiają się w rytm deszczowych nut, a inni …

kochają nostalgiczne wiersze czy piosenki..."

Nasi uczniowie z kl. VII i VIII po raz pierwszy wzięli udział w ciekawym, interdyscyplinarnym konkursie powiatowym „Jarzębinka – Jesienny koloryt w sztuce” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Puławach w kategoriach Poezja (recytacja) wystąpiła Aleksandra Rymkiewicz oraz Weronika Zalewska, a w kategoriach Muzyka (śpiew) - Magdalena Nowak, Weronika Cempel oraz Kamila Niećko.

Więcej…

 

PostHeaderIcon SUKCES NASZEJ PŁYWACZKI

29 listopada na basenie MOSiR odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Pływaniu, w których  udział brała Wiktoria Słotwińska z klasy 8c. Wiktoria płynęła stylem grzbietowym na dystansie 50 m zajmując I miejsce w rejonie. Swoim wspaniałym wynikiem zakwalifikowała się na zawody szczebla wojewódzkiego.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Podsumowanie akcji „Polacy – Rodakom”

W dniach: 20.11 – 30.11.2019 r. nasza szkoła brała udział w XX edycji akcji "Polacy - Rodakom", organizowanej przez Stowarzyszenie "Przeszłość-Przyszłości". Celem akcji jest przygotowanie paczek świątecznych i noworocznych dla polskich dzieci mieszkających na Białorusi i Ukrainie. Zbieraliśmy książki z polską literaturą piękną, książki dla dzieci, przytulanki oraz słodycze. Jak co roku, zbiórka darów dla naszych Rodaków cieszyła się dużym zainteresowaniem całej społeczności szkolnej.

Więcej…

 

BIP

BEZPIECZEŃSTWO

Szkoła pamięta

P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Ogłoszenia!

Jadłospis 09.12-13.12.2019 (zobacz)

Substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji (zobacz)

Stałe dyżury konsultacji rodziców z nauczycielami w Roku Szkolnym 2019-2020 (zobacz)

Podaruj książkę bibliotece (zobacz)

My dbamy o zwierzęta przez cały rok!! (zobacz)

 

 

Zapisy do klasy I