PostHeaderIcon Konkursy przedmiotowe

Zarządzenie nr 72 Lubelskiego Kuratora Oświaty w sprawie zmiany Terminarza eliminacji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021.(zobacz)

 

 

PostHeaderIcon Szlachetna Paczka

Od trzech lat na przełomie listopada i grudnia nasza szkoła wspierała akcję Stowarzyszenia Wiosna Szlachetna Paczka, w tym roku ze względu na panującą pandemię i zamknięcie szkół musieliśmy zrezygnować z udziału w tym przedsięwzięciu. Zachęcamy jednak osoby, którym nie jest obojętny los innych o wspieranie akcji poprzez wpłaty na konto Szlachetnej Paczki – pracujący tam wolontariusze wykorzystają te środki na zakup najpotrzebniejszych rzeczy zgłoszonym rodzinom. Zawsze warto pomagać! https://www.szlachetnapaczka.pl/wplacam/?action=wplata&place=menu&amount=100

 

PostHeaderIcon Zapraszamy do udziału w akcji ,,Złota Klasa"

 

Akcja „Złota Klasa” polega na zebraniu jak największej wartości „złotych” monet o nominałach: 1, 2, i 5 groszy. Organizowana jest przez Puławski Sztab 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Hufcu ZHP Puławy.

„Finał z głową” - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez WOŚP. Tym razem Fundacja będzie skupiać się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Zebrane monety należy przekazać do dnia 18.12.2020r. Zbiórkę prowadzi oddział zerowy - sala nr 10.

Wyniki zostaną ogłoszone podczas 29 Finału WOŚP w dniu 10.01.2021 r.

Do udziału w akcji gorąco zachęcamy dzieci z oddziału zerowego, świetlicy szkolnej oraz wszystkich tych, którzy chcieliby wesprzeć WOŚP.

 

Wolontariat SP nr 2

Pedagog szkolny

 

 

 

PostHeaderIcon ,,Droga do niepodległości” – zajęcia edukacyjne w klasie 3a

Narodowe Święto Niepodległości obchodzone co roku 11 listopada to ważne i piękne święto – święto każdego Polaka. Z tej okazji  uczniowie klasy 3a wzięli udział w zajęciach edukacyjnych ,,Droga do wolności’. Dowiedzieli się, co wydarzyło się 102 lata temu w Polsce, wykonali kokardę narodową , będącą patriotycznym  symbolem Polaków, zapoznali się z historią naszego hymnu oraz uroczyście  zaśpiewali ,,Mazurek Dąbrowskiego”.

Więcej…

 

PostHeaderIcon WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

 

Bardzo jest nam miło poinformować, iż solistka zespołu Music Club 2  - WERONIKA CEMPEL, która po raz pierwszy wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Piosenki "Jesienne Nutki" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie - została zakwalifikowana do drugiego etapu tego konkursu.
Po przesłuchaniu 66 solistów jury wytypowało do II etapu konkursu 37 wykonawców w trzech kategoriach wiekowych. Kryteria oceny jurorów to: dobór repertuaru, interpretacja, walory wokalne, kultura sceniczna i poziom artystyczny wykonawców. Każdy solista musiał przesłać do eliminacji wstępnych nagrania dwóch dowolnych piosenek polskich autorów w formacie mp3.

Serdecznie gratulujemy, trzymamy bardzo mocno kciuki za kolejny etap :) i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO
BIP

Dzieci uczą rodziców w domu!

Ogłoszenia!

Jadłospis 18.01-22.01.2021r (zobacz)

Od dnia 9 listopada 2020 r. biblioteka szkolna jest czynna w godz. 8.00 - 14.00.

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (zobacz)

 

W roku szkolnym 2020/2021 konsultacje nauczycieli i wychowawców z rodzicami odbywają się poprzez dziennik elektroniczny bądź za pomocą innych metod wykorzystywanych w komunikacji na odległość. Dopuszcza się kontakt osobisty tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

Zapisy do klasy I

 

P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31