PostHeaderIcon Mikołajki na oddziale chirurgii dziecięcej

Szóstego grudnia, w mikołajki,   uczniowie klasy  6c wraz z opiekunkami  p. Magdaleną Gawrońską  i p. Małgorzatą Adamczyk-Szebską udali się do puławskiego szpitala z upominkami dla dzieci przebywających na oddziale chirurgii dziecięcej. Przez  dwa tygodnie klasa zbierała zabawki, słodycze oraz gry dla chorych dzieci. Obdarowano wszystkie dzieci leżące tego dnia na oddziale chirurgii dziecięcej, a pozostałe upominki zostawiono w świetlicy na oddziale dziecięcym ogólnym. Dzieci przebywające w szpitalu bardzo ucieszyły się z  odwiedzin. Dla uczniów klasy 6c także było to ważne wydarzenie, bo mogli  dzielić się świąteczną radością z innymi .

Więcej…

 

PostHeaderIcon Festiwal Piosenki Europejskiej

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVII. edycji Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Europejskiej, którego organizatorem jest SP nr 51 w Lublinie we współpracy z Filharmonią Lubelską im. Henryka Wieniawskiego oraz Fundacją Rozwoju Oświaty Lubelskiej. W Festiwalu mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych z województwa lubelskiego, którzy zaprezentują utwór muzyczny w jednym z języków europejskich. (zobacz więcej)

 

PostHeaderIcon Jasełka

W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie z klasy 6, którzy przygotowali przedstawienie jasełkowe. Zaprezentowali je 20 grudnia, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wigilia klasowa w 1a

Dnia 20.12.2019r. w klasie 1a odbyła sie KLASOWA WIGILIA. Dzieci, łamiąc się opłatkiem, składały sobie wzajemnie życzenia. Po wypowiedziach na temat przygotowań do wigilijnej kolacji i świątecznych potrawach,  śpiewały  ulubione kolędy i pastorałki. Rodzice przygotowali  dzieciom niespodziankę, którą było dekorowanie pierniczków. Uczniowie byli zachwyceni i z zaangażowaniem przystąpili do ozdabiania pierniczków,  wykazując  się przy tym niezwykłą kreatywnością. To świąteczne wydarzenie klasowe, dzieci będą mile wspominać.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wspólne kolędowanie oraz warsztaty plastyczne dzieci z oddziału 0a wraz z rodzicami

19 grudnia 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach oddział 0 „a” wystawił montaż słowno – muzyczny z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Po części  artystycznej wszyscy obecni śpiewali kolędy. Po wspólnym kolędowaniu odbyły się warsztaty plastyczne, efektem których była wykonana wspólnie przez pociechę z rodzicami ozdoba świąteczna – skrzat ze skarpetki. Przedświąteczne spotkanie zostało zakończone słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Zebranym uczestnikom towarzyszyła bardzo rodzinna i życzliwa atmosfera.

Więcej…

 

BIP

BEZPIECZEŃSTWO
Dzieci uczą rodziców w domu!

Zapisy do klasy I

 

P W Ś C Pt S N
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Ogłoszenia!

Jadłospis 09.03.-13.03.2020 (zobacz)

Szkolny pokaz talentów "Pokaż się" (zobacz)

Substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji (zobacz)

Stałe dyżury konsultacji rodziców z nauczycielami w Roku Szkolnym 2019-2020 (zobacz)

Podaruj książkę bibliotece (zobacz)

My dbamy o zwierzęta przez cały rok!! (zobacz)