PostHeaderIcon Ozoboty

Klasy 1a, 1b, i 1c rozpoczęły naukę kodowania poprzez zabawę z Ozobotami. Wszystkie dzieci były zachwycone i zaangażowane podczas wykonywania zadań.

Więcej…

 

PostHeaderIcon II Międzyszkolny Konkurs – Projekt ,,Jesienny liść" rozstrzygnięty

Uczniowie klas piątych mieli możliwość uczestniczenia w międzyszkolnym konkursie – projekcie ,,Jesienny liść”. Zadaniem uczestników było przygotowanie albumu zgodnie z określonymi kryteriami. Między innymi należało przygotować pracę plastyczną z zasuszonych liści, napisać wiersz czy napisać  słowo liść w jak największej liczbie języków obcych.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Szansonada 2019

W czwartek 14 listopada 2019r.  w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D.Kniaźnina odbyła się kolejna edycja konkursu piosenki anglojęzycznej "Szansonada". Konkurs Piosenki Angielskiej Szansonada 2019, którego głównym celem jest promowanie nauki języków obcych oraz prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów z województwa lubelskiego, został zorganizowany po raz dziesiąty przez ZSO Nr 2 im. F.D. Kniaźnina w Puławach oraz Powiatowe Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Puławach.

Więcej…

 

PostHeaderIcon POŁUDNIE LITERACKIE

19 listopada w Sali Pompejańskiej w  Starostwie Powiatowym w Puławach odbyło się "Południe Literackie" - podsumowanie dwóch konkursów: Powiatowego Konkursu Ortograficznego oraz Powiatowego Konkursu Literackiego pt. "List księżnej Izabeli Czartoryskiej do współczesnego puławianina". Podczas tego wydarzenia laureatom konkursów wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Szlachetna Paczka

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczy w akcji Stowarzyszenia Wiosna Szlachetna Paczka. Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. To oni pomagają Rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają Rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. A my tworzymy rozwiązania systemowe, dzięki którym konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi. Społeczność szkolna będzie w tym roku Darczyńcą, dlatego też zachęcamy uczniów  do przynoszenia produktów trwałych i chemii, byśmy mogli pomóc wybranej rodzinie. Jeśli Państwo chcieliby w inny sposób wesprzeć tę akcję, to prosimy o kontakt ze szkolnym koordynatorem p. Aldoną Marek.

Więcej…

 

BIP

BEZPIECZEŃSTWO

Szkoła pamięta

P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Ogłoszenia!

Jadłospis 07.01.-10.01.2020 (zobacz)

Substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji (zobacz)

Stałe dyżury konsultacji rodziców z nauczycielami w Roku Szkolnym 2019-2020 (zobacz)

Podaruj książkę bibliotece (zobacz)

My dbamy o zwierzęta przez cały rok!! (zobacz)

 

 

Zapisy do klasy I