Start

PostHeaderIcon Wyniki konkursu "ORZEŁ BIAŁY NASZ WSPANIAŁY".

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że praca wykonana w naszej szkole otrzymała największą ilość głosów i zajęła zaszczytne 1. miejsce w konkursie "ORZEŁ BIAŁY NASZ WSPANIAŁY" zorganizowanym przez sklep Leroy Merlin w Puławach.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom oraz pracownikom szkoły za tak aktywny udział w głosowaniu oraz za wszystkie głosy!

Więcej…

 

PostHeaderIcon MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MŁODYCH TALENTÓW “POLSHAPRIVET!”.

 

28 października w auli widowiskowej Uniwersytetu w Białymstoku odbył III. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MŁODYCH TALENTÓW “POLSHAPRIVET!”.

Ideą Festiwalu jest zainspirowanie młodych ludzi do twórczości w dziedzinach artystycznych takich jak: taniec (klasyczny, ludowy, sportowy, towarzyski, orientalny, nowoczesny, estradowy, dziecięca etiuda taneczna), śpiew (operowy, ludowy, estradowy), twórczość teatralna, teatr mody - moda ekologiczna, rękodzieło artystyczne, sztuka cyrkowa, piosenka autorska, wykonania instrumentalne w oparciu o współczesne trendy i tradycje kulturowe narodów.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zawody w badmintona

 

W minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły brali udział w drużynowych zawodach z badmintona. Drużynę dziewcząt stanowiły Oliwia Bielec, Michalina Kacperek i Otylia  Muszyńska, chłopcy grali w składzie Aleksander Kozłowski i Jakub Łyjak. Drużyna dziewcząt wywalczyła tytuł wicemistrzyń miasta i powiatu ( zajęła II miejsce na Mistrzostwach Puław  i Mistrzostwach  Powiatu) oraz VI w Eliminacjach Wojewódzkich - na Mistrzostwach rejonu , które odbywały się w Piotrowicach. Drużyna chłopców zajęła II miejsce na Mistrzostwach Puław.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zaproszenie

Zaproszenie na montaż słowno-muzyczny przygotowany z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości (zobacz)

 

PostHeaderIcon List Minister Edukacji Narodowej

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego do Rodziców i Opiekunów Uczniów (zobacz).
 

RODO

P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Ogłoszenia!

Jadłospis 04.02.-08.02.2019 (zobacz)

Substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji (zobacz)

 

 

BIP

Zapisy do klasy I