PostHeaderIcon Wycieczka do Lublina

W dniu 26 lutego klasy  1b i 1c oraz 2b i 3a  pojechały na wycieczkę do Lublina. Pierwszym wspólnym punktem programu była wizyta w Teatrze Muzycznym. Dzieci obejrzały spektakl „Kot w butach”. Wszystkich zachwyciła wspaniała muzyka, piosenki i bajeczne dekoracje. Następnie klasy pierwsze udały się na warsztaty cukiernicze do Manufaktury „Cukier-Lukier”, gdzie każdy własnoręcznie wykonał tęczowego lizaka i otrzymał słodki upominek. Natomiast klasy druga i trzecia wybrały się na warsztaty do „Czekoladowej  Solidarności”. Uczniowie dowiedzieli się skąd się wzięła czekolada, sprawdzili swoją wiedzę w quizie, a następnie samodzielnie zaprojektowali i wykonali niepowtarzalną tabliczkę czekolady. Na zakończenie wspaniałą atrakcją była wizyta w Krainie Gier i Zabaw „Koziołek”. Wszystkim wycieczka bardzo się podobała.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień Otwartych Drzwi

28 lutego w naszej szkole był Dniem Otwartych Drzwi. Gościliśmy dzieci 5 – 6 letnie z puławskich przedszkoli wraz z wychowawcami. Uczniowie klas młodszych jak co roku zaprezentowali gościom swoje talenty.

Przyszli uczniowie obejrzeli: układ taneczny do piosenki „Ruch to zdrowie” przygotowany przez klasę 0 pod opieką p. Jolanty Ciesielskiej i p. Danuty Grzędy, przedstawienia teatralne: „Bajkę o smutnym osiołku” oraz „”Króla czasu” w wykonaniu klas 2a i 2b pod kierunkiem  wychowawców p. Agnieszki Jakubczyk i p. Renaty Biniendy oraz p. Marioli Błazik z Miejskiego Domu Kultury w Puławach, z którym szkoła współpracuje od wielu lat.  Goście żywo reagowali, oglądając spektakle, a zabawy ruchowe prowadzone przez uczennice klasy 8 Julkę i Zuzię przygotowane dzięki p. Aldonie Marek oraz p. Hannie Śliwczyńskiej dostarczyły przedszkolakom wielu radości.  Dzieci otrzymały upominki wykonane przez uczniów klas 3a i  3b ze swoimi wychowawczyniami p. Jolantą Murat i p. Moniką Bełczyk. Po atrakcjach na sali gimnastycznej, przedszkolaki miały możliwość zwiedzenia szkoły, zobaczyły szatnię, sale lekcyjne, bibliotekę oraz stołówkę szkolną.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień Otwartych Drzwi

Więcej…

 

PostHeaderIcon Z językiem ojczystym za pan brat

Z okazji  Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego  uczniowie naszej szkoły  na lekcjach języka polskiego i na lekcjach wychowawczych zwrócili  uwagę  na istotę i znaczenie języka polskiego.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Kreatywna świetlica

Gdy chcemy szybko przegonić nudę sięgamy po kreatywne, kolorowe korale. Zabawa w projektowanie jest nie tylko przyjemna ale i pożyteczna. Dzieci bardzo zaangażowały się w tworzenie własnych kompozycji obrazkowych, używając przy tym swojej wyobraźni i zdolności manualnych. I tak powstały niezwykłe, kolorowe kompozycje.

Więcej…

 

BEZPIECZEŃSTWO
BIP

Dzieci uczą rodziców w domu!

Ogłoszenia!

Dodatkowe dni wolne (zobacz)

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych (zobacz)

Stałe dyżury konsultacji rodziców z nauczycielami w Roku Szkolnym 2019-2020 (zobacz)

Podaruj książkę bibliotece (zobacz)

My dbamy o zwierzęta przez cały rok!! (zobacz)

 

 

Zapisy do klasy I

 

P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5