PostHeaderIcon "Jarzębinka..." - poetycka i muzyczna

"W jesienne słoty, jedni tworzą artystyczne dzieła z feerią barw,

drudzy wtapiają się w rytm deszczowych nut, a inni …

kochają nostalgiczne wiersze czy piosenki..."

Nasi uczniowie z kl. VII i VIII po raz pierwszy wzięli udział w ciekawym, interdyscyplinarnym konkursie powiatowym „Jarzębinka – Jesienny koloryt w sztuce” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Puławach w kategoriach Poezja (recytacja) wystąpiła Aleksandra Rymkiewicz oraz Weronika Zalewska, a w kategoriach Muzyka (śpiew) - Magdalena Nowak, Weronika Cempel oraz Kamila Niećko.

Więcej…

 

PostHeaderIcon SUKCES NASZEJ PŁYWACZKI

29 listopada na basenie MOSiR odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Pływaniu, w których  udział brała Wiktoria Słotwińska z klasy 8c. Wiktoria płynęła stylem grzbietowym na dystansie 50 m zajmując I miejsce w rejonie. Swoim wspaniałym wynikiem zakwalifikowała się na zawody szczebla wojewódzkiego.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Podsumowanie akcji „Polacy – Rodakom”

W dniach: 20.11 – 30.11.2019 r. nasza szkoła brała udział w XX edycji akcji "Polacy - Rodakom", organizowanej przez Stowarzyszenie "Przeszłość-Przyszłości". Celem akcji jest przygotowanie paczek świątecznych i noworocznych dla polskich dzieci mieszkających na Białorusi i Ukrainie. Zbieraliśmy książki z polską literaturą piękną, książki dla dzieci, przytulanki oraz słodycze. Jak co roku, zbiórka darów dla naszych Rodaków cieszyła się dużym zainteresowaniem całej społeczności szkolnej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Turniej szachowy Młodzieży Szkolnej w Osinach

Dnia 03 grudnia 2019 roku uczniowie Dominik Guzek kl. VIIIc, Jan Kowalik kl. VIIc, Paulina Bronisz kl. VIIb i Natalia Maj kl. VIIIc zajęli II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych. Uczniów przygotował pan Zdzisław Machniewski na zajęciach szachowych prowadzonych w ramach Alternatywy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…

 

PostHeaderIcon FILM KONKURSOWY

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Co Wasza szkoła może zrobić, aby być Eko?” organizowanym przez Fundację Komputronik. Możemy wygrać bardzo cenne nagrody dla szkoły. Poniżej zamieszczamy link do nagranego przez nas filmu. Zachęcamy do oglądania i lajkowania. Dyrekcji, nauczycielom i dzieciom dziękujemy za wielkie zaangażowanie podczas powstawania filmu. ZOBACZ FILM

 

 

 

BIP

BEZPIECZEŃSTWO

Szkoła pamięta

P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Ogłoszenia!

Jadłospis 07.01.-10.01.2020 (zobacz)

Substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji (zobacz)

Stałe dyżury konsultacji rodziców z nauczycielami w Roku Szkolnym 2019-2020 (zobacz)

Podaruj książkę bibliotece (zobacz)

My dbamy o zwierzęta przez cały rok!! (zobacz)

 

 

Zapisy do klasy I