PostHeaderIcon Procedury Bezpieczeństwa

Procedura bezpieczeństwa na terenie placówki w okresie pandemii COVID-19 w Szkole Podstawowej nr 2 im.K.K.Baczyńskiego w Puławach (zobacz)

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych - edukacja wczesnoszkolna (zobacz)


Rekomendacje dotyczące organizacji zajęć rewalidacyjnych, rewalidacyjno-wychowawczych i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka (zobacz)


Konsultacje w szkole- wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół (zobacz)

 

PostHeaderIcon "Zasmakuj w bibliotece, bo książką warto się delektować..."

Koniec Ogólnopolskiej akcji Tygodnia Bibliotek zamykamy podsumowaniem szkolnego konkurs literackiego „Polecam do przeczytania książkę… np.: podczas pandemii”.

Każdy uczestnik miał za zadanie przygotowanie recenzji/reklamy książki, którą przeczytał podczas pobytu  w domu tak, aby zachęcić innych do jej przeczytania.

Najlepsze i najciekawsze prace nagrodziliśmy szóstkami, pochwałami i eksponujemy na stronie internetowej szkoły.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wyjątkowy konkurs plastyczny, do którego zapraszają dziennikarze i policjanci

Drodzy Uczniowie klas I – VI

Zapraszamy Was do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Puławach wraz z redakcją tygodnika Wspólnota Puławska pt.,,Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii". Waszym zadaniem jest wykonanie projektu okładki tygodnika Wspólnota Puławska, która przedstawiać będzie działania, jakie podejmują służby mundurowe i prasowe podczas obowiązującego stanu epidemii.

 

„Konkurs plastyczny zatytułowany „Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii” skierowany jest do uczniów klas I – VI szkół podstawowych z powiatu puławskiego. Zapraszając dzieci do udziału, chcemy zachęcić ich do aktywności i rozwijania swoich talentów oraz przedstawić pracę służb podczas walki pidemią koronawirusa. Praca, wykonana dowolną techniką, w formacie A3 lub A4 ma stanowić projekt okładki tygodnika Wspólnota Puławska. Liczymy na kreatywność i szalone pomysły.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Komunikat dla rodziców

Szanowni Państwo,

W związku z najnowszymi decyzjami jakie usłyszeliśmy w dniu 13 maja br. z ust Premiera Rządu i Ministra Edukacji Narodowej dotyczących  odmrażania funkcjonowania szkół i przedszkoli przedstawiamy Państwu harmonogram działań jakie szkoła podejmie.

Otwarcie wybranych oddziałów:

· od 20 maja 2020 r. – zorganizujemy zajęcia opiekuńcze dla oddziału przedszkolnego.

· od 25 maja 2020 r. – zorganizujemy wyłącznie zajęcia opiekuńcze dla dzieci z klas I – III, których rodzice wcześniej to zadeklarują.

Indywidualna obecność uczniów w szkole:

· od 25 maja 2020 r. – w szkole umożliwimy indywidualne odbywanie się zajęć rewalidacyjnych.

· od 25 maja 2020 r. – umożliwimy uczniom indywidualne konsultacje z nauczycielami ósmoklasistów.

· od 1 czerwca 2020 r. –  w szkole będą mogły odbywać się indywidualne konsultacje z nauczycielami dla zainteresowanych uczniów z pozostałych klas

Niezależnie od podanych powyżej terminów szkoła nadal będzie prowadziła szkolenie na odległość zdając sobie sprawę z trudności, na które zarówno Państwo, uczniowie jak i nauczyciele natrafiają. Prawdopodobnie klasyfikacja roczna zostanie przeprowadzona w sposób zdalny, a więc i ściśle związane z tym faktem spotkania z rodzicami. Zaplanowane one zostały na 18 i 19 maja 2020 r. Szczegóły dotyczące formy i daty spotkania zostaną Państwu przekazana przez wychowawców poszczególnych klas.

Ze swojej strony pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom za organizację opieki nad swoimi dziećmi w domu. Jeżeli macie Państwo dalej taką możliwość to mogą z niej Państwo nadal korzystać.

Z życzeniami zdrowia

Edyta Białota – Chaber

 

Dyrektor szkoły

 

PostHeaderIcon WASZA TĘSKNOTA ZA SZKOŁĄ

Wiemy już, że tęsknicie za szkołą – mamy na to dowody J Wiemy też, że Wasi rodzice również tęsknią. Dziękujemy za Wasze piękne prace. Było ich bardzo dużo, dlatego jury miało nie lada problem, żeby wybrać najciekawsze. Nagrodą są dyplomy, pochwały i publikacja na stronie szkoły. Dyplomy są już w drodze – zaglądajcie do maili.

Zapraszamy do obejrzenia wybranych prac zebranych w formie kolażu. A poniższe linki przekierują nas do aplikacji Padlet, gdzie poznamy także autorów prac.

https://padlet.com/jrutkowska/zn9gsdze7rwjz4y6

 

https://padlet.com/jrutkowska/uviul3bha5lv4yw2

Monika Kamińska

 

Jury konkursowe:

Anna Koryszewska

Justyna Rutkowska

Małgorzata Adamczyk – Szebska

Monika Kamińska

Dyplom (zobacz)

images/tesk1.jpgimages/tesk2.jpgimages/tesk3.jpgimages/tesk4.jpgimages/tesk5.jpgimages/tesk6.jpgimages/tesk7.jpgimages/tesk8.jpgimages/tesk9.jpgimages/tesk10.jpgimages/tesk11.jpgimages/tesk12.jpgimages/tesk13.jpgimages/tesk14.jpgimages/tesk15.jpg

 

BEZPIECZEŃSTWO
BIP

Dzieci uczą rodziców w domu!

Ogłoszenia!

Dodatkowe dni wolne (zobacz)

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych (zobacz)

Stałe dyżury konsultacji rodziców z nauczycielami w Roku Szkolnym 2019-2020 (zobacz)

Podaruj książkę bibliotece (zobacz)

My dbamy o zwierzęta przez cały rok!! (zobacz)

 

 

Zapisy do klasy I

 

P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6