PostHeaderIcon Alpakoterapia

Dnia 23 maja klasa 5 b wraz z wychowawcą udała się na wycieczkę do Kajetanowa, aby zobaczyć hodowlę alpak. Dzieci poznały podstawowe wiadomości na temat hodowli zwierząt. Dużo radości sprawiło uczniom karmienie zwierząt ulubioną przez nich marchewką oraz oprowadzeniem alpak.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Stypendia artystyczne Marszałka Województwa Lubelskiego

Już po raz kolejny Zarząd Województwa Lubelskiego przyznał indywidualne stypendia dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami.

Więcej…

 

PostHeaderIcon "Dni Puław"

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Dni Puław 2019, które odbędą się już w ten weekend.

31 maja będziemy bawić się koncertowo. Wystąpi dla nas Kacper Gołda z zespołem, a gwiazdą wieczoru będzie Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Wieczór zwieńczy pokaz pirotechnicznych efektów scenicznych.

1 czerwca będziemy wspólnie świętować Dzień Dziecka. Dla uczestników pikniku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: strefa dziecka z animacjami i zabawami, park rozrywki (dmuchany tunel, ścianka wspinaczkowa, paintball, kosmiczna zjeżdżalnia, skimboard), pokaz samochodów Rajdu Nadwiślańskiego, ekostoiska i wiele innych. Pierwszy raz w naszej marinie będziemy gościć wyjątkowe czworonogi - alpaki, które uwielbiają towarzystwo dzieci.  O godzinie 14.00 dla najmłodszych wystąpi Elza i Przyjaciele, którzy zabiorą nas do Krainy Lodu, a  następnie Kacper Mysiorek, uczestnik programu "Mam talent" przedstawi nam swój wyjątkowy pokaz iluzjonistyczny. Od 16.00 sceną zawładną FIT LOVERS, którzy przeprowadzą plenerowy trening. Nie zabraknie również strefy Meet&Greet, specjalnie stworzonej dla fanów. (Prosimy o zabranie maty do ćwiczeń)

2 czerwca to dzień muzyki, tańca i zabawy. Od godziny 13.00 na naszej scenie - konkursy taneczne i animacje dla dzieci.  Od godziny 16.00 wystąpią dla nas tancerze z "Akademii Promocji Tańca Puławy" Kamili i Bartka Rudnych, a o 17.00 do tańca zaprosi nas Tomasz Barański uczestnik programu "Taniec z gwiazdami". Od godziny 18.00 Marina Puławy zamieni się w wyjątkowy parkiet taneczny. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na potańcówce pod chmurką.

Zapraszamy do wspólnego świętowania dni naszego miasta!   (więcej)

 

 

PostHeaderIcon Biblioteka

Ogłoszenie!
W dniach od 3 - 10 czerwca biblioteka szkolna będzie nieczynna 
w związku z przeprowadzanym spisem z natury.

 

PostHeaderIcon "Ze śpiewem do szkoły"

W czwartek 9 maja br. w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. R. Twardowskiego w Puławach odbył się konkurs wokalny "Ze śpiewem do szkoły". Wzięły w nim udział solistki zespołu Music Club 2: Magdalena Nowak, Weronika Sierocka, Weronika Cempel. Iga Pyśkiewicz i Agata Zając.

Więcej…

 

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Ogłoszenia!

Jadłospis 17.06-19.06.2019 (zobacz)

Substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji (zobacz)

 

 

BIP

Zapisy do klasy I