PostHeaderIcon Bieg Mikołajów 2019

W niedzielę 8 grudnia 2019 r. po raz kolejny odbył się charytatywny Bieg Mikołajów zorganizowany przez Fundację BezMiar. Przy współpracy nauczycieli i rodziców oraz dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów powstała STREFA KIBICA NR 1 przy naszej szkole.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Mikołaj w klasie 3a

6 grudnia w klasie III a miało miejsce niecodzienne wydarzenie.
W tym dniu odwiedził nas Święty Mikołaj w towarzystwie przemiłych Śnieżynek. Dzieci powitały gości bardzo gorąco. Zaśpiewały dla nich wcześniej przygotowaną  piosenkę. Zapewniały, że przez cały rok bardzo starały się zasłużyć na pochwały.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Szlachetna Paczka

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy przyłączyli się do dobroczynnej akcji na rzecz potrzebującej rodziny. Wielkie, szlachetne serce okazane przez dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły przyniosło efekt w postaci ogromnej ilości żywności, którą trzeba było zawozić do Poniatowej aż czterema samochodami. Ponadto nauczyciele i pracownicy szkoły zebrali ok. 3 000 zł, za które kupiono wózek inwalidzki, pralkę, lodówkę, piżamę, pościel, koc, nasiona, cebulki kwiatów oraz grabie ogrodowe.

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Więcej…

 

PostHeaderIcon Relacja z wizyty Mikołaja w klasie 0 „ A”

Dzień 6 grudnia był niezwykły i bardzo emocjonujący dla przedszkolaków ze Szkoły  Podstawowej nr 2. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na przybycie Mikołaja . Nawet postaraliśmy się o czapki w kolorze czerwonym, żeby tylko do nas przyszedł.

Czy na pewno odwiedzi naszą zerówkę? Nie zawsze byliśmy  grzeczni? Staraliśmy się, ale czasami nam nie wychodziło. A może nie starczy mu dla nas czasu, przecież jest dużo dzieci. Może jednak da nam jeszcze jedną szansę i przyjdzie do nas. - tak właśnie twierdziły przedszkolaki.

Więcej…

 

PostHeaderIcon NIEZWYKŁE SPOTKANIE

4 grudnia uczniowie z klas 0 – 3 naszej szkoły gościli p. Marcina Żyłę z Centrum Szkolenia Inżynieryjno – Lotniczego w Dęblinie, który w bardzo ciekawy sposób opowiedział o pracy żołnierza. Podczas spotkania dzieci miały możliwość zobaczyć co zawiera ekwipunek wojskowy. Niektórzy uczestnicy spotkania dobrowolnie posłużyli jako modele podczas pokazu profesjonalnego kamuflażu.

Więcej…

 

BIP

BEZPIECZEŃSTWO

Szkoła pamięta

P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Ogłoszenia!

Jadłospis 07.01.-10.01.2020 (zobacz)

Substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji (zobacz)

Stałe dyżury konsultacji rodziców z nauczycielami w Roku Szkolnym 2019-2020 (zobacz)

Podaruj książkę bibliotece (zobacz)

My dbamy o zwierzęta przez cały rok!! (zobacz)

 

 

Zapisy do klasy I