PostHeaderIcon 38. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

13 grudnia przed bramą nr 1 Zakładów Azotowych odbyły się uroczystości 38. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Z tej okazji zrealizowana została rekonstrukcja historyczna, po której odbyło się złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą wydarzenia. Społeczność szkolną podczas tych wydarzeń reprezentował poczet sztandarowy.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Wolontariat – chodź z nami!”

W piątek, 6 grudnia o godz. 13.30 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyła się Gala "Wolontariusz roku Powiatu Puławskiego", podczas której nastąpiło uhonorowanie osób i instytucji  wyróżniających się w dziedzinie wolontariatu oraz rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego "Wolontariat – chodź z nami!". Z dumą informujemy, że wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Anna Skwarek z kl. 7e.

Serdecznie gratulujemy Ani i życzymy dalszych sukcesów!!!

Więcej…

 

PostHeaderIcon Archipelag Skarbów

W dniach 12-13 grudnia 2019 r. uczniowie klas ósmych wzięli udział w warsztatach „Archipelag Skarbów”.  Dwa czterogodzinne bloki warsztatów w dwa kolejne dni zamieniły grupę młodzieży w poszukiwaczy skarbu, jakim jest głębokie szczęście, trwała miłość i realizacja w życiu własnych pasji i marzeń. Program uczy zdrowego i mądrego stylu życia. „Archipelag Skarbów” pokazuje młodym ich ogromny pozytywny potencjał – zupełnie inaczej niż o młodzieży mówią masowe media.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Świąteczne animacje w Innej Bajce

Dnia 6 grudnia 2019r. klasa 1a wybrała się na w świąteczne animacje do ,,Innej Bajki''. Dzieci brały udział w konkursach oraz grach, miały szansę ruchu, zabawy na interaktywnej podłodze - Smartfloor i integracji w świątecznej atmosferze pod kierunkiem animatorek - Śnieżynek. Po drobnym poczęstunku odbyły się warsztaty plastyczne. Dzieci wykonały z różnych materiałów kartki świąteczne. Po dwóch godzinach wspaniałej zabawy w INNEJ BAJCE dzieci wróciły do szkoły, gdzie powitał ich słodkim poczęstunkiem Mikołaj.

Więcej…

 

PostHeaderIcon PROGRAMOWANIE ROBOTA PHOTON

Dnia 9 grudnia 2019r. dzieci z klasy 1a po pokazach chemicznych brały udział w warsztatach robotyki w Puławskim Parku Naukowo - Technologicznym. Dzieci poznawały aplikację Google Earth. Następnie uczyły się pisania prostych komend, które pozwalają programować robota Photon. Poznały też kolejne narzędzie do zabawy i nauki programowania TRASĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. Dzieci wspaniale pracowały pod kierunkiem specjalisty i wykazały się dużym zaangażowaniem oraz zainteresowaniem warsztatami robotyki.

Więcej…

 

BIP

BEZPIECZEŃSTWO

Szkoła pamięta

P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Ogłoszenia!

Jadłospis 07.01.-10.01.2020 (zobacz)

Substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji (zobacz)

Stałe dyżury konsultacji rodziców z nauczycielami w Roku Szkolnym 2019-2020 (zobacz)

Podaruj książkę bibliotece (zobacz)

My dbamy o zwierzęta przez cały rok!! (zobacz)

 

 

Zapisy do klasy I