PostHeaderIcon Boże Narodzenie

Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Uczniom i ich Rodzicom Życzymy Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, a Nowy  Rok aby był pełen optymizmu, wiary, szczęścia i spełniał wszelkie marzenia.

 

 

 

PostHeaderIcon JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

22 grudnia 2011 r. klasa V a pod kierunkiem pani katechetki Jolanty Puchacz wystawiła Jasełka Bożonarodzeniowe dla całej społeczności szkolnej. Uczniowie ubrani w piękne stroje i w świątecznej scenerii zaprezentowali teatralne sceny na temat przyjścia Chrystusa Pana na świat.

 

 

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Iluzjonista w naszej szkole

14 grudnia 2011 r. naszą szkołę odwiedził iluzjonista. Robił wiele magicznych sztuczek. Wyczarował dwa gołębie: jednego z chusty, drugiego z kartonu. Magik przebijał też szkło, które znajdowało się między gazetami, sprawił, że z jednrgo sznurka zrobił trzy, a potem znów zmienił je w jeden, na którym pojawiły się suply. Z chusty wyjmował coraz więcej piłek, a karty fruwały mu z ręki do ręki. Zapraszamy na fotoreporteaz z występu.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Apel specjalny

7 grudnia br. gościliśmy mamę naszego wicemistrza świata i mistrza Europy Konrada Czerniaka. Konrad Czerniak to wychowanek klubu KS Wisła Puławy. Do końca szkoły podstawowej trenował pod opieką Sławomira Słotwińskiego. Następnie jego treningiem zajął sie trener Ryszard Kowalczyk, prowadzący przed laty Annę Uryniuk. Obecnie trenuje w podmadryckiej szkole pływania utworzonej przez Bartosza Kizierowskiego. Specjalizuje sie w stylu dowolnym i motylkowym.

 

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Puławach

22 września 2011 r. klasy 5a i 5c wzięły udział w happeningu ekologicznym pod hasłem "Wybierz wygodną alternatywę! Nie warto zamykać się w samochodzie". Nasi uczniowie wzięli udział w ekologicznym korowodzie oraz w konkursach prowadzonych przez członków Fundacji Ekologicznej "Arka". Słuchacze ze Studium Medycznego przeprowadzili szkolenie z zakresu udzialania pierwszej pomocy. Inną atrakcją było to, że dzieci za pomocą mięśni nóg, pedałując rowerem podłączonym do prądnicy, mogły wygenerowanym prądem naładować swoje telefony komórkowe. Na zakończenie nasze uczennice odebrały nagrody zdobyte w konkursach. Dominika Zając z kl. 5 c uzyskała I miejsce w gigantycznej grze planszowej o tematyce ekologicznej, a Julia Ratus z kl. 5 a - II miejsce w jeździe na rolkach.

 

BEZPIECZEŃSTWO
BIP

Dzieci uczą rodziców w domu!

Ogłoszenia!

Od dnia 9 listopada 2020 r. biblioteka szkolna jest czynna w godz. 8.00 - 14.00.

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (zobacz)

 

W roku szkolnym 2020/2021 konsultacje nauczycieli i wychowawców z rodzicami odbywają się poprzez dziennik elektroniczny bądź za pomocą innych metod wykorzystywanych w komunikacji na odległość. Dopuszcza się kontakt osobisty tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

Zapisy do klasy I

 

P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31