PostHeaderIcon Informacja od organizatorów akcji „Złota Klasa”

W związku z przełożeniem terminu 29. finału WOŚP na 31 stycznia 2021 roku, termin zakończenia akcji „Złota Klasa” zostaje przesunięty do dnia 19 stycznia 2021 roku.

Akcja „Złota Klasa” polega na zebraniu jak największej wartości „złotych” monet o nominałach: 1, 2, i 5 groszy. Organizowana jest przez Puławski Sztab 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Hufcu ZHP Puławy.

„Finał z głową” - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez WOŚP. Tym razem Fundacja będzie skupiać się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

W naszej szkole zbiórkę prowadzi oddział zerowy - sala nr 10.

Do udziału w akcji gorąco zachęcamy wszystkich tych, którzy chcieliby wesprzeć WOŚP.

Wolontariat SP nr 2

Pedagog szkolny

 

PostHeaderIcon MIKOŁAJKI W ZERÓWCE

 

Kto swymi saniami aż z bieguna leci?

Kto puka do domów, szuka grzecznych dzieci?

To Mikołaj, to Mikołaj,

to Mikołaj Święty,

to Mikołaj, to Mikołaj

niesie nam prezenty!

 

W poniedziałek 7 grudnia grupa 0A świętowała mikołajki. W tym roku Święty Mikołaj nie mógł przybyć do szkoły osobiście. Pamiętał jednak o naszych najmłodszych uczniach i znalazł sposób, by zostawić dla nich prezenty. Wśród prezentów był również list, w którym Mikołaj pozdrowił dzieci i wyjaśnił swoja nieobecność.

A Wy byliście grzeczni w tym roku?

Więcej…

 

PostHeaderIcon Daj Włos!

 

Marysia Sokołowska, uczennica klasy 7c postanowiła obciąć swoje włosy i przekazać je  fundacji  "Rak'n' Roll , która działa na rzecz chorych kobiet na raka.

Gratulujemy tak dojrzałej decyzji i odwagi !!!

images/dajwl1.jpg

 

 

PostHeaderIcon Ogłoszenie!

 

Zważywszy na sytuację związaną z panującą pandemią koronawirusa oraz wiążącymi się z nią przymusem izolacji, ograniczenia kontaktów, w tym też utrudnionej możliwości uzyskania pomocy psychologicznej, Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie stanowiące jedną z możliwości odpowiedzi na potrzeby dzieci i młodzieży zmagających się z kryzysem psychiczny:

· całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania – 800 12 12 12,

· dedykowany młodym ludziom czat internetowy prowadzony przez profesjonalnych psychologów.

Podejmując kontakt za pośrednictwem tych dwóch kanałów komunikacji dziecko uzyskać może natychmiastowe wsparcie, podzielić się swoimi przeżyciami i wspólnie ze wspierającą osobą dorosłą zastanowić się nad rozwiązaniem swoich problemów.

W załączeniu list Rzecznika Praw Dziecka do Dyrektorów. (zobacz)

 

 

PostHeaderIcon Sukces uczennicy z klasy 2,,b”

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 2,,b” – Wiktoria Kwit otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym ,, Jesienny liść”. W w/w konkursie wzięły udział dzieci z klas 1 – 3, z puławskich szkół. Wśród wielu ciekawych i pomysłowych prac komisja przyznała nagrody za pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz dwa wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy!

images/wik1.jpg

 

 

BEZPIECZEŃSTWO
BIP

Dzieci uczą rodziców w domu!

Ogłoszenia!

Jadłospis 18.01-22.01.2021r (zobacz)

Od dnia 9 listopada 2020 r. biblioteka szkolna jest czynna w godz. 8.00 - 14.00.

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (zobacz)

 

W roku szkolnym 2020/2021 konsultacje nauczycieli i wychowawców z rodzicami odbywają się poprzez dziennik elektroniczny bądź za pomocą innych metod wykorzystywanych w komunikacji na odległość. Dopuszcza się kontakt osobisty tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

Zapisy do klasy I

 

P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31